Chcete vedieť viac?

NAJ ŠKOLA

NAJ ŠKOLA je nová šou RTVS pre všetky základné školy na Slovensku.

Z každého okresu na Slovensku postúpi do televíznej relácie iba jedna škola. Nie je dôležité sa len prihlásiť, ale je potrebné zabojovať o priazeň rodičov, starých rodičov a celej komunity, ktorá bude hlasovať tak, aby daná škola z okresu získala čo najviac hlasov.

Školu môže zaregistrovať pedagóg alebo vedenie školy. Bude vás to stáť len pár sekúnd času, ale vaši žiaci budú mať zážitok na celý život.

A nezabudnite, že hlavná finančná výhra pre školu tiež stojí za to.

1. fáza
2. fáza

Dobrý deň.

Ďakujeme všetkým, ktorí ste doteraz zahlasovali za svojho favorita do súťaže NAJ ŠKOLA. Dokopy sme za jeden týždeň zaznamenali takmer 100.000 hlasovaní, čo je fantastické číslo.

Viacerí ste nás však informovali, že hlasovanie na webe nie je možné, alebo že stránka má dlhú odozvu, prípadne "padá".

V súčasnej mimoriadnej situácii môže miestami dochádzať k preťaženiu dátovej siete, z dôvodu toho, že žiaci a pracujúci sú doma na home officoch. Výpadky zaznamenávajú aj veľké spoločnosti, ktoré túto situáciu takisto riešia.

Po dnešnej tlačovej konferencii premiéra Matoviča je možné, že situácia s pracujúcimi a študujúcimi sa v nasledujúcich dňoch bude ešte zhoršovať a tak doma, a tiež na internete, bude ešte väčšie množstvo ľudí.

Rozhodli sme sa teda prerušiť hlasovanie do doby, kým sa situácia nezlepší.

Zároveň nám technické možnosti umožnia hlasovanie nastaviť tak, ako bolo naplánované, teda overovanie hlasov cez "potvrdzovací link", ktorý hlasujúcemu príde do jeho mailovej schránky.

Poskytovatelia webov a veľké firmy boli totižto požiadané, aby takéto hromadné maily obmedzili v čo najväčšom počte a aj nám sa potvrdilo, že pri testovaní neprechádzali všetky.

Okrem toho budeme počas tejto doby preverovať, či tento čas nevyužili niektoré školy na získanie tzv. neférového počtu hlasov a danú situáciu budeme riešiť priamo so školami.

Ide nám hlavne o to, aby nikto nemal pocit, že bol nejakým spôsobom poškodený a aby všetci mali rovnakú šancu, zapojiť sa do nášho nového projektu.

Ďakujeme a o obnovení hlasovania vás budeme informovať prostredníctvom webu www.najskola.sk a na facebookovom profile NAJ ŠKOLA.

Tím NAJ ŠKOLA

Počet registrovaných škôl